• Start
  • BUDUJĘ DOM
  • Ściana zewnętrzna
  • Beton komórkowy

Beton komórkowy

 

1
Beton komórkowy TERMALICA jest tworzywem wykonanym ze zmielonego piasku kwarcowego, wapna i wody, dojrzewającym w atmosferze sprężonej pary wodnej w autoklawie. Zastosowane czyste naturalne surowce nadają mu białą barwę. W swoim składzie nie zawiera żadnych odpadów produkcyjnych np. popiołów lotnych, w odróżnieniu od odmiany szarej oferowanej przez niektórych producentów.Proces technologiczny pozwala zaplanować gestość, własności termiczne i wytrzymałość betonu komórkowego, poprzez wytworzenie w nim odpowiedniej ilości porów powietrznych, nawet powyżej 85% objętości.Miliony równomiernie rozproszonych porów powietrznych tworzą doskonałą izolację cieplną. Jest to materiał bardzo lekki, przypominający wyglądem frezowany pumeks.
2
TERMALICA to rewelacyjny materiał i ścienny system budowlany nowej generacji.Żaden inny materiał ścienny nie posiada tylu zalet jednocześnie.

Kontakt

Kontakt:

tel. fax 18 266 72 70
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres:

ul. Składowa 8a
34-400 Nowy Targ

Dołącz do nas na
Facebook.com

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7:00 - 17:00 sobota: 7:00 - 13:00