• Start
  • OTOCZENIE DOMU
  • Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe

Ogrodzenia z siatki ocynk + PCV

Ogrodzenia z siatki ocynk + PCV

Rozmiar oczka: 50 x 50, 55 x 55, 60 x 60
i średnica drutu Ø 1,80 – 3,0 mm + PCV
Ogrodzenia wykonywane są zarówno z siatek ocynkowanych jak i powlekanych tworzywem PCV w szerokiej gamie kolorystycznej.
Słupki ogrodzeniowe występują w wersji ocynkowanej lub pokryte są farbą antykorozyjną.
Posiadają górne nakładki zabezpieczające przed przedostawaniem się wody do środka słupka.

Zastosowanie
Ogrodzenia posesji prywatnych, obiektów sportowych, placów zabaw, parków i ogrodów oraz ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej.

Ogrodzenia Panelowe

Ogrodzenia Panelowe

Oferujemy kompleksowy system ogrodzeniowy wykonany z profilowanych paneli zgrzewanych ocynkowanych i malowanych proszkowo wraz ze słupkami mocującymi i odpowiednimi akcesoriami montażowymi.

Parametry techniczne:
W ofercie panele o szerokości 2500 mm i wysokościach w przedziale od 120 cm do 200 cm
Wymiary oczek: 50 X 200 mm. Panele wykonywane są drutu o średnicy od Ø 4,0 do 5,0 mm, co zapewnia dużą sztywność ogrodzenia.
Panele wykonywane są drutów stalowych ocynkowanych lub malowanych na kolor metodą proszkową. Słupki ogrodzeniowe są ocynkowane, a następnie malowane na kolor również metodą proszkową. Słupki posiadają górne nakładki wykonane z tworzywa PCV, zabezpieczające przed przedostawaniem się wody do środka słupka.
Standardowy kolor malowania:
zielony RAL 6005, grafitowy RAL 7024, czarny RAL 9005, brąz

Ogrodzenia betonowe

Ogrodzenia betonowe

Polecamy Państwu szereg rozwiązań architektonicznych z zakresu ogrodzeń betonowych firmy BRUK-BET, z którą współpracujemy od blisko 20 lat. Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty należy kliknąć link.

Zobacz ofertę

System ogrodzeń PŁOTER

System ogrodzeń PŁOTER

Łączy szybkość wykonania z ponadczasową estetyką i trwałością klinkieru CRH. Ma wszystkie zalety ogrodzenia klinkierowego (piękny wygląd, trwałość, harmonia z otoczeniem), a dodatkowo wykonuje się go znacznie szybciej czyli taniej. 
Prefabrykowany system fundamentowy PŁOTER składa się dwóch rodzajów pustaków pełniących rolę szalunku traconego oraz zbrojonej belki nośnej. Jest sprawdzoną w praktyce alternatywą dla tradycyjnego fundamentu. 
Eliminuje potrzebę wykonania pełnych wykopów i szalunku oraz proces wiązania betonu. Daje możliwość precyzyjnej zabudowy w gruncie oraz wczesnego wykrycia i usunięcia ewentualnych błędów.
Klasyczny układ w postaci słupka i podmurówki pozwala na zastosowanie dowolnego rodzaju cegieł klinkierowych i ręcznie formowanych z oferty CRH Klinkier. Dzięki zbrojonej belce nośnej przy współudziale podparcia pośredniego możliwe jest wykonanie także murów pełnych do wysokości 150 cm.

 

Kontakt

Kontakt:

tel. fax 18 266 72 70
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres:

ul. Składowa 8a
34-400 Nowy Targ

Dołącz do nas na
Facebook.com

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7:00 - 17:00 sobota: 7:00 - 13:00