• Start
  • WYKAŃCZAM DOM
  • Farby i impregnaty

Farby i impregnaty

Polecamy Państwu produkty marki NOBILES, między innymi

farby przeznaczone do malowania ścian i sufitów (EXTRA BIAŁA , SUPER AKRYL) 

L 0031 Extra Biala 10l

L 0031 Extra Biala 10l

Superakryl

Superakryl

farby przeznaczone do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni stalowych i żeliwnych oraz betonowych na zewnątrz ( CHLOROKAUCZUK , FTALONAL )

L 0031 Extra Biala 10l

L 0031 Extra Biala 10l

Superakryl

Superakryl

Farby do powierzchni metalowych:

Farby antykorozyjne

Farby antykorozyjne

przeznaczone do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni stalowych i żeliwnych, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń ( STALOCHRON )

Dach - rynna

Dach - rynna

farby przeznaczone do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni ocynkowanych, miedzianych oraz aluminiowych

Podkłady ftalowe

Podkłady ftalowe

przeznaczone do zabezpieczania przed korozją powierzchni stalowych i żeliwnych pod wyroby ftalowe, nitrocelulozowe i chlorokauczukowe
 

oraz produkty do ochrony i dekoracji drewna marki SADOLIN:

SADOLIN BASE

SADOLIN BASE

nowoczesny impregnat przeznaczony do ochrony surowego oraz zabezpieczania zniszczonego drewna przed szkodliwym działaniem sinizny, grzybów pleśniowych i owadów. Charakteryzuje się wysoką zdolnością penetracji w surowe drewno, zapewniając mu długoletnia ochronę biologiczną .

SADOLIN CLASSIC HP

SADOLIN CLASSIC HP

nowoczesny, głęboko penetrujący impregnat do zabezpieczania drewna na zewnątrz. Chroni drewno przed wszystkimi czynnikami atmosferycznymi oraz grzybami powodującymi siniznę drewna. Dzięki wysokiej zawartości żywic, dodatkowo tworzy na powierzchni drewna warstwę ochronną, która wydłuża trwałość zabezpieczenia aż do 7 lat. 


SADOLIN EXTRA

SADOLIN EXTRA

nowoczesna lakierobejca impregnująca, przeznaczona do zabiezpieczania drewna na zewnątrz. Tworzy bardzo trwałe półmatowe powłoki, wysoce odporne na działanie wszystkich czynników atmosferycznych oraz grzybów pleśniowych. Dzięki nowoczesnym żywicom, dodatkowo wnika w drewno, zabezpieczając je od wewnątrz, co zapewnia  trwałość ochrony aż do 10 lat.


SADOLIN TINOVA

SADOLIN TINOVA

najwyższej klasy lakierobejca impregnująca, przeznaczona do zabezpieczania fasad oraz domów drewnianych. Zapewnia aż do 12 lat ochrony drewna.

Kontakt

Kontakt:

tel. fax 18 266 72 70
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres:

ul. Składowa 8a
34-400 Nowy Targ

Dołącz do nas na
Facebook.com

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7:00 - 17:00 sobota: 7:00 - 13:00